ראשי » העלאת אתר לאוויר בדרך המהירה ביותר

העלאת אתר לאוויר בדרך המהירה ביותר

בעידן הנוכחי המונע על ידי האינטרנט, זה כבר לא בחירה, לכל בעל עסק חייב להיות אתר. בין אם אתה עסק קטן, עסק גדול, חברה גדולה ומטורפת שרוצה להשתלט על העולם, או זמר בחתונות, הגיע הזמן לבנות אתר ולהעלות אותו לאוויר.

החדשות הטובות הם שזה לא כזה מסובך, והיום באמצעות מערכות מתקדמות אפשר להעלות לאוויר אתר באופן מהיר במיוחד גם ללא ידי מקדים וללא הבנה בבניית אתרים בכלל.

העלאת אתר לאוויר

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

למה חשוב שיהיה לך אתר?

אתר אינטרנט משמש כחלון הראווה הדיגיטלי של העסק שלך. זה המקום שבו לקוחות פוטנציאליים יכולים ללמוד על המוצרים או השירותים שלך, מה שהופך אותו לכלי השיווק הטוב ביותר שלך. האתר שלך מאפשר לך:

הגעה לקהל רחב יותר: באמצעות אתר אינטרנט, ניתן להתחבר למשתמשים ברחבי העולם, לא רק למשתמשים באזור המקומי שלך.

להיות נגיש 24/7: העסק שלכם נשאר פתוח מסביב לשעון, ומספק ללקוחות פוטנציאליים את הנוחות לבצע רכישות בכל עת שהם מוצאים לנכון.

קידום אורגני: עשיתם עבודה טובה בקידום האתר? מעולה זה יאפשר לכם לקבל תנועה באופן אורגני מבלי לשלם אפילו שקל אחד לתקופת זמן ארוכה.

חיזוק מותג: עסק ללא אתר נחשב בעיני רבים כעסק לא רציני, אם אתה לא שם אתה לא קיים וזאת הסיבה שכדאי להיות שם.

שלב 1 - בחירת דומיין

מציאת שם האתר הנכון היא שלב חשוב כאשר מתחילים לבנות את האתר. שם הדומיין הוא למעשה הכתובת שלנו ברשת וברגע שאנשים מכניסים את הכתובת לדפדפן הם יוכלו להגיע אל האתר ולצפות בכל התוכן הנפלא שאנחנו מפרסמים על העסק שלנו.

בעת בחירת הדומיין מומלץ לקחת בחשבון את הנקודות הבאות:

  • לבחור שם קצר ופשוט
  • לבחור סיומת co.il לאתר ישראלי וסיומת com לאתר בינלאומי
  • להימנע משימוש בתווים מוזרים וממספרים שאין להם משמעות
  • מומלץ לוודא שאין עסקים או חברות עם השם הקיים שבחרנו

שלב 2 - בחירת אחסון לאתר

לאחר שסיימנו לבחור את הדומיין לאתר השלב הבא יהיה לבצע רכישה לשרת אחסון. חשוב להבין שהאחסון הוא המקום שבו אנחנו שומרים את הקבצים הפיזיים של האתר וזה מה שמאפשר לכל מי שנכנס לאתר לראות את התוכן שאנחנו מציגים.

קיימות חברות אחסון רבות עם חבילות אחסון רבות ובדרך כלל העלות הממוצעות לאחסון אתר תהיה כמה עשרות שקלים בחודש.

כאשר אנחנו בוחרים אחסון נרצה גם להחליט האם אנחנו מעוניינים באחסון אתרים ישראלי או באחסון אתרים מחו"ל. בדרך כלל אחסון אתרים בארץ יהיה קצת יותר יקר אבל יציע תמיכה בשפה עברית למי שמתקשה עם הנושא של האנגלית.

והדבר האחרון שנרצה להבין זה מהי הפלטפורמה שאמצעותה נבנה את האתר. ישנם סוגים שונים של פלטפורמות ובמקרים מסוימים נרצה להתאים את האחסון לסוג הפלטפורמה שבה אנחנו נבנה את האתר על מנת לקבל את הביצועים הטובים ביותר.

לצורך הדוגמה במרבית המקרים אם אנחנו בונים את האתר באמצעות וורדפרס נרצה לחפש אחסון וורדפרס ייעודי שיספק התאמה מלאה לסוג האתר שלנו.

שלב 3 - בחירת פלטפורמה והעלאת האתר לאינטרנט

לאחר שסיימנו לבחור אחסון ודומיין בשלב הקודם כעת כל מה שנותר לעשות זה לבחור את הפלטפורמה שבה אנחנו רוצים לבנות את האתר.

יש הרבה סוגים שונים של פלטפורמות כמו וורדפרס, וויקס, שופיפיי, Site123 ועוד… אבל נכון להיום הפלטפורמה המובילה ביותר בעולם לבניית אתרים היא וורדפרס ולמעלה מ-40% מכל האתרים בעולם בנויים באמצעות הפלטפורמה הזאת (1 מכל 3 אתרים).

במידה ואנחנו מחפשים משהו קל ומהיר וויקס יכולה להיות גם אופציה טובה אבל בוויקס אין לנו גישה לקבצים וזה חיסרון גדול במיוחד.

אם אנחנו משתמשים בוורדפרס כמעט בכל שרת אחסון תהיה לנו את היכולת לבצע התקנה מהירה של האתר וזה יאפשר לנו בדקות בודדות להיות עם אתר באוויר שכל מה שאנחנו צריכים לעשות זה לשנות את התוכן וליצור עמודים חדשים כדי שנוכל לייצג את העסק שלנו בכבוד.

כלי נגישות