ראשי » מה חשוב לדעת לפני שבונים אתר בוורדפרס?

מה חשוב לדעת לפני שבונים אתר בוורדפרס?

בניית אתרים בוורדפרס הוא תחום מסובך יותר ממה שאתם חושבים ובין אם אתה מתכננים להשתמש בבונה אתרים או לבנות את האתר בעצמכם ישנם כמה דברים שחשוב לדעת לפני שמתחילים בתהליך של בניית אתר לעסק.

מה חשוב לדעת לפני שבונים אתר בוורדפרס

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

מה צריך לדעת לפני שבונים אתר?

1. בחירת דומיין – השלב הראשון בתהליך של יצירת אתר לעסק הוא בחירת הדומיין. הדומיין הוא גם שם האתר ויש לוודא שהדומיין שאתם רוצים פנוי. אתרים נוספים כמו Best Domains מציעים דומיינים למי שמעוניין בשמות פרימיום אבל מדובר בעלות של אלפי שקלים לעומת רישום דומיין רגיל בעלות של עשרות שקלים.

2. רכישת אחסון – השלב שמגיע לאחר רכישת הדומיין הוא רכישת אחסון לאתר. על גבי שרת האחסון מעלים את קבצי האתר ולאחר חיבור של האחסון עם הדומיין האתר יעלה לאוויר. במידה ואתם צריכים סיוע ניתן לצפות במאמר של השוואת מחירי אחסונים.

3. בניית האתר – כעת השלב הבא שנותר הוא לבנות את האתר. בשלב זה תצטרכו לעשות את הבחירה של האם לבנות את האתר בעצמכם או לפנות אל בונה אתרים מקצועי שיעשה זאת עבורכם. כאשר מדובר על אתר שאתם בונים לעצמכם ויש לכם זמן פנוי ניתן לבנות את האתר בעצמכם.

במידה ואתם מתכננים לבנות אתר לעסק בדרך כלל יהיה חכם יותר לבנות את האתר בסיוע של בונה אתרים או חברה מקצועית לבניית אתרים.

4. קידום האתר במנועי החיפוש – השלב של בניית האתר הוא למעשי השלב הראשוני בתהליך. כאשר אתם רוצים להתחיל לקבל פניות מלקוחות שמגיעים אליכם מגוגל תצטרכו לעשות לאתר גם קידום אורגני.

התהליך של קידום אורגני הוא תהליך יחסית ייקר במידה ואתם פונים למקדם אתרים. בדרך כלל הריטיינר של מקדם אתרים מקצועי מתחיל בעלויות של 2,000 ₪ לחודש ויכול להגיע לעליות של לפעמים גם עשרות אלפי שקלים בהתאם לרמת התחרות בתחום העיסוק שלכם.

מסקנות לבניית אתרים בוורדפרס

בשורה התחתונה יש כמה דברים שחשוב לדעת לפני שמתחילים. בתור התחלה כאשר אתם מתחילים תהליך של בניית אתרים חשוב תחילה להחליט האם לבנות את האתר לבד או להשתמש בבונה אתרים מקצועי במידה ואתם מתכננים לבנות את האתר לבד חשוב להבין שיש צורך להקדיש די הרבה זמן ללימוד הנושא של בניית אתר.

הדבר השני שחשוב לדעת הוא שבניית האתר זה רק השלב הראשוני והשלב הארוך והקשה יותר הוא קידום האתר במנועי החיפוש (בעיקר בגוגל). תהליך הקידום הוא יקר יותר ובדרך כלל לוקח גם הרבה יותר זמן.

מאמר זה נכתב על ידי המומחים לבניית אתרים של וואי וואי דיוולופמנט.

כלי נגישות