ראשי » רשמי/חברות דומיינים ישראליות

רשמי/חברות דומיינים ישראליות

בניגוד למרבית הארצות בעולם שבהם התחום של קניית דומיינים פתוח וניתן לרכוש דומיינים במרבית הספקי דומיינים הגדולים כמו: Godaddy ה-NameCheap בארץ מספר החברות שמאפשרות רכישה של דומיינים מאוד מצומצם ולא ניתן לרכוש דומיינים ישראליים באתרים אחרים מהעולם.

אז כפי שציינו נכון להיום קיימים באזור של 12 רשמים מוסמכים להרשמת דומיינים מטעם איגוד האינטרנט הישראלי וניתן לראות את רשימת הרשמים המלאה בקישור מתחת:

https://www.isoc.org.il/domain-name-registry/accredited-registrars/domain-name-registrars

כאשר אתם רוכשים דומיין ישראלי מחברה שלא מופיעה ברשימת הרשמים המוסמכים זה אומר שאותה חברה מבצעת את ההרשמה באופן עקיף דרך אחד הרשמים המוסמכים. כך שבפועל אתם קונים דומיין מספק אחד שקונה דומיין מספק רשמי אחר.

מבין הרשמים המוסמכים של איגוד האינטרנט הישראלי רבים מהחברות לא מציעות רישום בפועל לצרכנים פרטיים וחלקם כן מציעים אבל האתר שלהם כל כך גרוע שקשה מאוד לבין כיצד לבצע את ההרשמה.

רשמי/חברות דומיינים ישראליות

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

שיקול המחיר לדומיין

לפני שנגיע לרשימת הרשמים שכן מאפשרים לבצע הרשמה בקלות נדבר על שיקול המחיר. התהליך של הרשמת דומיין בכל אחד מהרשמים הישראליים מתבצע באופן אוטומטי וכל פעולה שאתם עושים כמו שינוי פרטים גם תתבצע באופן אוטומטי.

עצם זה שכל הפועלות שאתם מבצעים נעשות באופן אוטומטי גורם לכך שזה לא כל כך חשוב איזו חברה תבחרו וכאשר התקציב שלכם נמוך תוכלו גם לבחור את החברה הזולה ביותר מבין האפשרויות.

רשמי דומיינים מוסמכים בארץ

לאחר התקציר מתחת תוכלו לראות את רשמי הדומיינים הפופולריים יותר שקל לבצע בהם הרשמה וניהול של הדומיין. תעשו את בדיקת המחירים שלכם ותבחרו באפשרות שמתאימה לכם בצורה הטובה ביותר.

https://www.box.co.il/

https://www.internic.co.il/

https://www.domainthenet.com/he/default.aspx

https://domains.livedns.co.il/

דרך אגב אם לאחר רכישת הדומיין אתם צריכים גם אחסון ואתם לא יודעים באיזה אחסון לבחור תוכלו למצוא כאן השוואת מחירים אחסון אתרים ושם אולי תוכלו למצוא את מבוקשכם.

כלי נגישות