ראשי » 5 סיבות לכך שאתם חייבים חתימה למייל

5 סיבות לכך שאתם חייבים חתימה למייל

השימוש בחתימות למייל הולך וגובר בשנים האחרונות ואנחנו יכולים לראות יותר ויותר עסקים (גם עסקים קטנים ופרילנסרים) שעושים שימוש בחתימות ממותגות למייל. במידה ועדיין לא הצלחתם להבין את החשיבות הגדולה של שימוש בחתימה למייל במאמר זה נציג בפניכם כמה סיבות לכך שכדאי להשתמש בחתימה למייל.

סיבות לכך שצריך חתימה למייל

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

שיפור התדמית של העסק – בתור התחלה חתימה למייל היא כלי מצוין המסייע בשיפור של מיתוג לעסק. כאשר אתם מוסיפים תמונה לכל מייל עסקי שאתם שולחים והתמונה מכילה את לוגו העסק אז אתם מצליחים לשפר את התדמית של העסק בעיני הלקוחות שיצרו עמכם קשר.

יצירת קשר בקלות – נקודה נוספת שיכולה לסייע כאשר אתם משתמשים בחתימה למייל היא שניתן ליצור אתכם קשר ביותר קלות. על ידי הוספת מספר טלפון וכתובת האדם שאיתו אתם מתנהלים באמצעות הדואר האלקטרוני יוכל לראות את המספר ולהרים לכם צלצול במידת הצורך, ובמידה ואתם לא רוצים שתהיה לו את היכולות להתקשר פשוט אל תכניסו מספר טלפון לחתימה.

קישור לאתר העסק – במידה ויש לעסק שלכם אתם אז רצוי מאוד להכניס את כתובת האתר לחתימה למייל. ניתן גם ליצור עיצוב חתימה למייל שהוא בעצם גם קישור וברגע שלוחצים על החתימה הגולש יועבר באופן אוטומטי לאתר.

קישורים למדיה חברתית  – במידה ויש לכם עמודים באתרי המדיה החברתית כמו: פייסבוק, לינקדאין, טוויטר, יוטיוב וכו'… תוכלו גם כאן להוסיף קישורים לעמודים ולאפשר לאדם מולו אתם מתנהלים להבין בצורה טובה יותר מול מי הוא מתנהל.

לדעת מול מי אתה מתנהל  – כאשר אתם מוסיפים את שם העובד והתפקיד שלו לתוך החתימה למייל אז אתם מאפשרים ללקוח שמולו אתם מתנהלים להבין בצורה טובה יותר מול מי הוא מתנהל. בארגונים מסוימים נהוג גם לנפח את הכותרת של התפקיד על מנת לגרום ללקוח לחשוב שהוא מתנהל מול אישיות בכירה בחברה ועצם זה יכול לשפר את הצורה שבה תתקיים ההתנהלות במייל.

כלי נגישות